Mycí linka pro nákladní automobily a dodávková vozidla

Provozní doba:
Po - Pá 7:00 - 19:00
So 7:00 - 15:30

Při teplotách pod +2 °C je linka odstavena.
O vytíženosti myčky se informujte u obsluhy:
+420 724 579 608

pacička Ceník služeb mycí linky

Možnosti platby:
• hotově
• fakturou (pro smluvní partnery)
• platební kartou

mycí linka

 

Venkovní kartáčová mycí linka pro nákladní automobily a dodávková vozidla byla vybudována v roce 2007 v areálu firmy TTV Servis v Kostelci nad Orlicí a slouží nejen pro mytí vozů flotily TTV Transport, ale i pro smluvní partnery a veřejnost.

V roce 2012 proběhla výměna mycího rámu a stávající portál byl nahrazen novým automatickým portálem značky KARCHER.

Mycí linka i pro kamiony

Myčka s výškou 4,25 m je postavena na venkovním prostoru (bez zastřešení) s protizámrazovým systémem s celoročním provozem včetně recyklace vody a chemické čistírny odpadních vod.
Mycí linka pro kamiony a dodávky standardních rozměrů využívá technologii se třemi elektronicky ovládanými kartáči, která mají automaticky řízený přítlak. Nová portálová myčka je pravidelně seřizována servisní společností pro zajištění bezchybného provozu.


U nákladních vozidel nestandardních tvarů
(např. jeřáby, stavební a zemědělské stroje, speciální návěsy a další) kombinujeme ruční a vysokotlaké mytí s aplikací speciálních chemických produktů, které zajistí účinnou očistu i členitých povrchů. Vždy je zajištěna nejvyšší možná kvalita mytí.

Další služby

Provádíme také ruční tlakové mytí motorů, které realizujeme s využitím speciálních odmašťovacích chemických přípravků v kombinaci s mytím a oplachem teplou tlakovou vodou.