TTV servis

Společnost TTV servis je od svého založení v roce 2004 pružným poskytovatelem skladovacích, logistických a překládkových služeb disponující vlastní technikou a kvalifikovanou obsluhou. V roce 2005 se firmy rozrostla o nové stavební stroje, které byly pořízeny pro výstavbu nového areálu v Kostelci nad Orlicí. Nadále je tato stavební technika využívána regionálními zákazníky jako je SOVIS a.s., STRABAG a.s. či Skanska a.s. pro pozemní stavební práce.

ttv servis

Po dokončení výstavby nového areálu se majitel Josef Hlaváček v roce 2007 rozhodl vybudovat venkovní mycí linku a čerpací stanici pro potřeby stále se rozšiřující flotily nákladních vozidel společnosti TTV Transport.

V následujících letech se všechny služby staly dostupné i pro veřejnost a TTV servis si vybudoval u svých obchodních partnerů pozici spolehlivého dodavatele.

Základní filozofií společnosti je tak přinášet zákazníkovy komplexní služby v požadovaném rozsahu a nejvyšší možné kvalitě.

Naplnění tohoto cíle je možné úspěšně provádět jednak díky kvalitnímu technickému vybavení a také díky schopnosti pružně reagovat na požadavky zadavatele. Samozřejmostí je tak jednotný informační systém, moderní technika a provozní doba přizpůsobená požadavkům zákazníka.